Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

JAKOŚĆ TO NASZA KULTURA.

Dzięki nam Twoja firma jest bezpieczna, pieniądze są bezpieczne.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.
Warsztat odlewniczy Wklejanie płyty warsztatowej Warsztaty krzewienia

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Chuangxiang, Xiexiang
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : 8000000-15000000
Rok założenia : 2004
pc Export : 40% - 50%
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. z Tajwan Maan Shyang Group, która przynosi zaawansowaną technologię z Tajwan Maan Shyang Group, jest profesjonalnym rozwoju, badań, produkcji, sprzedaży w jednej z elektrowni. Została założona w 2004 roku, znajduje się w Tongliang Industrial Park w Chongqing o powierzchni około 50000 metrów kwadratowych. Firma ma 26 wewnętrznych i zewnętrznych rowków formacyjnych, 9 linii produkcyjnych baterii, w tym 2 automatyczne linie produkcyjne, a roczna zdolność produkcyjna to do 5 000 000 zestawów płyt i 5000 000 zestawów baterii, co jest najpotężniejszym przedsięwzięciem produkcji płytek i bateria w południowo-zachodnim regionie Chin. Istnieje niezależny zakład produkcji płyt, warsztat formowania, warsztat montażu akumulatorów, warsztaty wtrysku itp. Obecnie w firmie pracuje prawie 300 osób, w tym ponad 200 pracowników, 30 inżynierów i profesjonalny personel techniczny, 30 pracowników kierownictwa.

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. ma wiele niezależnych marek, takich jak "Chuangxiang", "Xiexiang", "Hanwei", specjalizujący się w konwencjonalnej suchej naładowanej baterii motocyklowej, bezobsługowej baterii motocyklowej z pakietem kwasowym, szczelnej akumulatorowej bezobsługowej baterii motocykla , żelowa bateria motocyklowa, akumulator trójkołowy, akumulator generatora. Wysoka wydajność, dobre uszczelnienie, szybki rozruch, duża zdolność ładowania, długa żywotność, dobra odporność na wibracje to główne cechy naszych produktów.

Jakość to kultura naszej firmy. Surowiec musi być ściśle kontrolowany, a jakość kontroli wewnętrznej i kontrola zewnętrzna to stosowanie znormalizowanej instrukcji pracy, w szczególności kluczowe procesy, personel kontrolujący i sprzęt testujący spełniają swoją funkcję. Towary kwalifikowane, przeznaczone do przetworzenia towarów i składowiska odpadów w różnych regionach w celu analizy i rozwiązania problemów w czasie, gdy wystąpi problem.

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, certyfikat systemu zarządzania środowiskiem ISO14001, certyfikat zarządzania BHP OHSAS18001: 2007 oraz certyfikaty CE, MSDS, UL i transport. Fabryka przyjmuje najbardziej zaawansowaną technologię produkcji technologii ołowiowej kwasowo-ołowiowo-akumulatorowej i przeszła nowy system oczyszczania ścieków kwasowo-ołowiowych (odpady) i pyłu ołowiu oraz system recyklingu ścieków kwasowo ołowiowych (odpady) całkowicie rozwiązał problem zanieczyszczenia metalami ciężkimi w przemyśle produkcji akumulatorów ołowiowych. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. wprowadza najnowocześniejszy na świecie sprzęt do produkcji baterii i urządzenia testujące oraz jest krajowym standardem monitoringu online.

Tajwan Maan Shyang Group od dawna współpracuje z niemieckim BMW, Piaggio, Sundiro Hondą i Wuyang Hondą, Yamahą, Qingqi Peugeotem, Great River, Loncin, Zongshen, Dayang, Jianshe, Jialing i innymi znanymi przedsiębiorstwami w kraju i za granicą . Chongqing Chuang Xiang Power Source Co., Ttd. obecnie obsługuje maszynę Longxin, maszynę Dajiang, motocykl Yinxiang i jest podstawą produkcji płyt Yuxiang Battery. W oparciu o zasadę doskonałości, ciągłe innowacje, korzyści i zrównoważony rozwój, zapewniamy klientom w kraju i za granicą najwyższej jakości produkty i usługi.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

Tel: 86-23-68661415

Faks: 86-23-68661415

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas